Obchodné podmienky

1. Všeobecné podmienky

Tieto všeobecné obchodné podmienky donáškovej služby Pizzagalileo.sk (ďalej len „obchodné podmienky“) platia pre nákup na webstránke internetového obchodu www.pizzagalileo.sk. Prevádzkovateľom www.pizzagalileo.sk je SZČO Ing. Martina Kulková.

2. Objednávka

Otváracie hodiny prevádzky Pizza Galileo sú podelok až sobota od 10.00 hod. do 22.00hod. Objednávky prijímame v čase od 10.00 hod. do 21.30hod. Objednať si je možné telefonicky na telefónnych číslach 0911 306 101 a 033 551 66 21 alebo online na stránke www.pizzagalileo.sk. Pre objednanie tovaru cez oficiálnu stránku www.pizzagalileo.sk nie je nutné byť zaregistrovaný v online shope. Vyplnením a odoslaním objednávky zákazníkovi príde mail na príslušnú mailovú adresu o potvrdení objednávky. Po obdržaní spomenutého mailu je možné objednávku zrušiť alebo zmeniť do 5 minút telefonicky alebo na mailovú adresu objednavky@pizzagalileo.sk.

3. Platba
Platbu je možné zrealizovať osobne na prevádzke počas otváracích hodín, prípadne pri prevzatí tovaru pri dovoze, a to hotovosťou alebo stravnými lístkami. Akceptujeme všetky druhy stravných lístkov.

4. Dodacie a platobné podmienky
Tovar je možné si vyzdvihnúť priamo na prevádzke na adrese Halenárska 17 v Trnave alebo pri donáške na zákazníkom určené miesto. V prípade dodania rozvozom Pizza Galileo cena za dovoz závisí od adresy doručenia. Bližšie informácie nájdete v časti Doprava. Objednávka je dodávaná rozvozcom (kuriérom) Pizza Galileo po prvé uzamykateľné dvere. Iné miesto doručenia ako po prvé uzamykatzeľné dvere závisia od množstva objednávok a ochoty rozvozcu (v prípade nutnosti rozvozca odnesie objednávku aj na poschodie). 

Predávajúci sa zaväzuje:

Kupujúci sa zaväzuje:

5. Reklamácie

Reklamácia je možná v prípade, že:

Reklamácie sú vybavované:

Záruka:

Kedy je možné alebo nieje možné reklamáciu realizovať:

Spôsob vrátenia tovaru:

Spôsob vrátenia peňazí pri uznaní reklamácie:

6. Obaly

Pri preprave pizze a hotových jedál podľa § 17 zákona č. 250/2007 Z. z. o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov, sme povinný predávať výrobok v hygienicky nezávadných obaloch alebo ho do takých obalov pri osobnom odbere alebo donáške zákazníkovi baliť. Na základe toho poskytujeme termoobaly, pizza krabice a plastové uzatvárateľné hygienicky nezávadné obaly pri prevoze pizze a hotových jedál.

© PizzaGalileo.sk, NajReklama.sktvorba eshopov
Home Facebook Twitter gplus Pinterest