O nás

Vítame Vás na našej oficiálnej stránke.

Niečo o nás...

Pizza Galileo bola jednou z prvých pizzérií v Trnave a svoju pôsobnosť si zachovala až dodnes. Sme tu pre Vás už od roku 2002. V súčasnosti pracujeme ako rozvoz pizze a hotových jedál. U nás sa síce nemôžete najesť, ale Vaše obľúbené jedlo Vám privezieme priamo domov. Ponúkame Vám veľké množstvo jedál, presne podľa vašej chuti. Nechajte sa zlákať výbornou pizzou, šalátmi, cestovinami, polievkami, tortilami a inými mexickými špecialitami. Všetky jedlá Vám pripravia naši dlhoroční a skúsení kuchári. Tak neváhajte a objednajte si už teraz.


Online objednávanie

Formou tejto web stránky vám chceme uľahčiť a urýchliť objednávanie. Preto sme sprístupnili online objednávanie. Takže už nemusíte zdvihnúť telefón, stačí si nakliknuť cez našu web stránku, potvrdiť objednávku a my sa už postaráme o to, aby Vám bolo jedlo doručené v čo najkratšom čase. Ešte Vás chceme upozorniť, že potvrdzujúci mail o objednávke Vám príde na mailovú adresu, ktorú ste zadali do objednávkového formulára. V prípade, že Vám mail neprišiel, objednávku neregistrujeme ani my. Preto nás treba kontaktovať, alebo objednávku vykonať ešte raz.


Ďalšie informácie...

Hmotnosť jedál je udávaná v surovom stave (okrem cestovín a ryže). Jedlá obsahujúce alergény sú viditeľne označené číslicami v zátvorke. Hygienický príbor Vám poskytneme bez poplatku na vyžiadanie. Minimálna objednávka v hodnote 5 €. Prosím akceptujte hodnotu minimálnej objednávky aj pri telefonickom objednávaní. Počas hovoru budete upozornení Našim zamestnancom. Ceny sú uvedené s DPH. Čas dodania je závislý od počtu objednávok. Objednávky prijímame do 21:30 hod.


Partneri

Pizza Galileo spolupracuje len s Bistro.sk. Na ich stránkach je možné vidieť našu aktuálnu ponuku, cenník a akcie. Okrem Bistro.sk nespolupracujeme so žiadnými inými stránkami ani spoločnosťami, ktoré pracujú v podobnej oblasti. To znamená, že tieto stránky môžu obsahovať len orientačné informácie o našej Donáškovej službe, za ktoré nezodpovedáme.Tešíme sa na vás a veríme, že sa stretneme pri daľších objednávkach. Ďakujeme. Vaša Pizza Galileo.

© PizzaGalileo.sk, NajReklama.sktvorba eshopov
Home Facebook Twitter gplus Pinterest