Obchodné podmienky

1. Všeobecné podmienky

Tieto všeobecné obchodné podmienky donáškovej služby Pizzagalileo.sk (ďalej len „obchodné podmienky“) platia pre nákup na webstránke www.pizzagalileo.sk. Prevádzkovateľom www.pizzagalileo.sk je Gastro KA-EM s.r.o. Halenárska 17, 917 01 Trnava, IČO 52 397 386, DIČ 2121014148, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Trnava, odiel Sro vložka č. 44521/T (ďalej len predávajúci). Tel. kontakt: 0911 306 101, mail kontakt: info@pizzagalileo.sk.

2. Objednávka

Otváracie hodiny prevádzky Pizza Galileo sú podelok až sobota od 10.00 hod. do 22.00hod. V nedeľu zatvorené. Objednávky prijímame v čase od 10.00 hod. do 21.30hod. Objednať si je možné telefonicky na telefónnych číslach 0911 306 101 a 033 551 66 21 alebo online na stránke www.pizzagalileo.sk. Pre objednanie tovaru cez oficiálnu stránku www.pizzagalileo.sk nie je nutné byť zaregistrovaný v online shope. Vyplnením a odoslaním objednávky zákazníkovi príde mail na príslušnú mailovú adresu o potvrdení objednávky. Po obdržaní spomenutého mailu je možné objednávku zrušiť alebo zmeniť do 5 minút telefonicky, inak zrušenie objednávky neakceptujeme a kupujúci je povinný si objednávku prijať.

3. Platba
Platbu je možné zrealizovať osobne na prevádzke počas otváracích hodín, prípadne pri prevzatí tovaru pri dovoze, a to hotovosťou alebo stravnými lístkami. Akceptujeme všetky druhy stravných lístkov.

4. Dodacie a platobné podmienky
Tovar je možné si vyzdvihnúť priamo na prevádzke na adrese Halenárska 17 v Trnave alebo pri donáške na zákazníkom určené miesto. V prípade dodania rozvozom Pizza Galileo cena za dovoz závisí od adresy doručenia. Bližšie informácie nájdete v časti Doprava. Objednávka je dodávaná rozvozcom (kuriérom) Pizza Galileo po prvé uzamykateľné dvere. Iné miesto doručenia ako po prvé uzamykatzeľné dvere závisia od množstva objednávok a ochoty rozvozcu (v prípade nutnosti rozvozca odnesie objednávku aj na poschodie). 

Predávajúci sa zaväzuje:

Kupujúci sa zaväzuje:

5. Reklamácie

Reklamácia je možná v prípade, že:

Reklamácie sú vybavované:

Záruka:

Kedy je možné alebo nieje možné reklamáciu realizovať:

Spôsob vrátenia tovaru:

Spôsob vrátenia peňazí pri uznaní reklamácie:

6. Obaly

Pri preprave pizze a hotových jedál podľa § 17 zákona č. 250/2007 Z. z. o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov, sme povinný predávať výrobok v hygienicky nezávadných obaloch alebo ho do takých obalov pri osobnom odbere alebo donáške zákazníkovi baliť. Na základe toho poskytujeme termoobaly, pizza krabice a plastové uzatvárateľné hygienicky nezávadné obaly pri prevoze pizze a hotových jedál.

© PizzaGalileo.sk, NajReklama.sktvorba eshopov
Home Facebook Twitter gplus Pinterest